Videogalérie z kanálu Robert a Petr šachy na YouTube

videogalerie sachycvek cChcete se podívát je na ty šachová videa, která pro vás natočili vaši oblíbení autoři a nebo je jen mít seřazena podle temát, které vás zajímají? Uvítáte možnost pohodlně a rychle najít konkrétní šachové video? Pro náhled videogalérie pro členy klikněte na obrázek.

LIBÍ SE VÁM STRÁNKY SACHYCVEK.CZ A KANÁL NA YOUTUBE "ROBERT A PETR ŠACHY"

ZAREGISTRUJTE SE


Získejte přístup k videogalérii pro členy, online turnajům pro členy, archívním článkům, live přenosům i premiovým videiím. Budeme vás přednostně informovat o pořádaní akcí a přednášek. Budeteli potřebovat, tak můžete editovat nebo i smazat své dotazy z kontaktního formuláře. Samozřejmě můžete i spravovat veškeré informace o sobě ve svém profilu i v registračním formuláři. Navíc už nemusíte pod články v diskuzi dávat potvrzení souhlasu s podmínkami, vyplňovat jméno i email pro neregistrované :)

NIC NEPLATÍTE - ZDARMA

Po registraci klikněte  ZDE

logo sachy cvek p

Smysl těchto stránek je pomoc šachistům z České republiky i ze Slovenska. Tyto stránky jsou zaměřeny především na trénik šachu i rad ohledně (sebe)trénování. Budeme rádi pokud tu najdete to, co jste hledali ;)

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…