Events from September 23, 2019

  • září - teoretické koncovky - Robert Cvek Po první dávce tréninků, kde Robert Cvek vysvětloval jak hrát koncovky, kde kladl důraz na to, aby jste hráli aktivně a snažil se vysvětlit jak je důležité mít aktivní a silné figurky je tady pokračování a vlastěn je tady návod jak se zlepšit v šachách. Vždy v 18:00 4.9. 1.online trénink Teoretické Koncovky 23.9. 2.online trénink Teoretické koncovky 30.9. 3.online trénink Teoretické koncovky Koncovky josu podceňovány a zbytečně označovány za nudné a je to škoda. Protože v koncovkách máte méně figur než ve střední hře a právě tady získáváte cit pro figurky, tady nejlépe vidíte rozdíl mezi špatnou a dobrou figurkou a toto vše Vám může pomoct hrát lépe střední hru a dokonce i zahájení. Je stoletá pravda, že když chcete hrát lepší šachy, učte se jích od koncovek. Nebojte se, nebude to nuda:)
1 791 09-23-2019

logo sachy cvek p

Smysl těchto stránek je pomoc šachistům z České republiky i ze Slovenska. Tyto stránky jsou zaměřeny především na trénik šachu i rad ohledně (sebe)trénování. Budeme rádi pokud tu najdete to, co jste hledali ;)

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…