13.online trénink s RC

KOUPIT JDE ZDE: koupit

Co vám nabízím?
  • Jednou za týden trénování po cca 2-2,5 hodin. Veškeré své know how co o šachu vím + také o nešachových věcech, které často rozhodují. 
 
Jak to bude probíhat?
  • Po zaplacení částky dostanete email, kde budete mít napsáno, kde, jak a kdy se máte přihlásit. Až přijde doba tréninku, tak se tam přihlásíte (optimálně 5 minut předem). A tímto trénink začíná. Uvidíte šachovnici, kde budu vysvětlovat a samozřejmě uslyšíte můj hlas (i když první trénink nebude moc u šachovnice). Máte možnost komunikace se mnou přes chat. Kdyby byl technický problém, tak ho určitě s Petrem rychle vyřešíme, doposud ale všechno běží jak má a určitě bude běžet OK.
 
Co se bude trénovat?
  • Pojedeme od začátku. Tedy hned první lekce bude o tom co máte a nemáte obecně dělat a jak to máte dělat. Už hned první lekcí asi většinu z vás budu šokovat, ale je třeba se zbavit některých "staronových" dogmat a mýtů. Takto postupně pojedeme dále. Až probereme nešachové věci, plnou silou se vrhneme na šachové, kde postupně budeme probírat téma za tématem.Probereme všechno. Pořádně, důsledně a do patřičné hloubky.
 
Co dostanu po tréninku?
  • Nejenom video přenos a soubory v chessbázi co budeme probírat, ale - a to je klíčové - domácí úlohy! Tedy věci co máte prostudovat do dalšího tréninku a věřte, že po vás budu chtít skutečnou práci. Domácí úlohy jsou nepopulární, ale přitom klíčové za cestou zlepšení!
 
Jaká úroveň je na trénink ideální? Mohu se ptát během tréninku?
  • Jelikož budu ukazovat veškeré svoje know how je to docela široké spektrum. Optimálně od cca 1700 - 2100. Nicméně i hráč s elem 2200 může získat spoustu vědomostí a otevřít mu to oči. I domácí úlohy budou přizpůsobeny síle (tj. pošlu více věcí a dám vědět pro jakou úroveň jsou úkoly). Ano, formou chatu. Komunikace je důležitá, jedna z klíčových rolí trenéra v šachu je ta, že vysvětluje pozici dle dotazů svěřenců.
 
Kdy začínáme?
  • V pondělí 25.března od 17,00 na cca 2-2,5 hodiny.
 
Kolik to stojí?
  • Jedna lekce (tj.2-2,5 hodiny tréninku) 200 Kč. Pokud cenu zaplatíte před online tréninkem, tak dostanete video přenos s materiálem na chessbási + domácí úkoly na chessbási. Tedy nemusíte být v době přenosu online a všechno dostanete. Pokud si ale někdo objedná trénink až po online přenosu, dostane pouze video přenos. 
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…