Colleho systém.....bílý hraje d4 e3 a c3 je pro černého hodně nepříjemný systém, když na to neví co má hrát. Tento systém je pro bílého lehký na naučení a proto na nás čeká na každém turnaji a je důležité vědět co na tento systém správně hrát černými.
robert cvek
Pseudo Katalán - dokončíme odbočky v Katalánu, tedy bílý hraje c4 a g3 a i toto je hodně nepříjemné, když se neví jak na to hrát.
Odbočky v Dámském gambitu - a mrkneme na odbočky, možná pro inspiraci a možná proto aby nás toto nikdy nepřekvapilo. Je výborné, že to co si tady řekneme, nenajdete nikde v knížkách, nikdo Vás to nenaučí a ten kdo chce mít výhodu nad soupeřem, tak tomu doporučuji tuto přednášku, protože toto je Velmistrovská medovina, která bude chutnat.

Případné dotazy, prosím pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cena: 100,00 Kč  KOUPIT 

logo sachy cvek p

Smysl těchto stránek je pomoc šachistům z České republiky i ze Slovenska. Tyto stránky jsou zaměřeny především na trénik šachu i rad ohledně (sebe)trénování. Budeme rádi pokud tu najdete to, co jste hledali ;)

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…