V živém přenosu, Vám Robert Cvek ukáže, vysvětlí a odpoví na Vaše dotazy teorii d4-d5....Tedy jak rozumět, jak toto správně hrát a jak vidět detaily a drobnosti, které vidí jen Velmistr.
soustredeni online robert cvek
Je to živý přenos, teda Vy se můžete a musíte ptát na vše co Vás zajímá, přímo Vám bude Robert odpovídat a přímo Vás bude Robert trénovat. Cena tohoto tréninku je 100Kč a délka je 2-3 hodiny, tedy získáte trenéra, který Vám ukáže své tajemství, své recepty a krásné je na tom to, že když nebudete rozumět pozicím, myšlenkám taks e na to zeptáte a získáte odpověď, která Vás posune šachově dál. Je to jako by k Vám domů přišel Robert Cvek a přímo Vás trénoval.

Veškeré informace, tedy technické věci, na jakém odkazu bude přenos, co vše je potřeba se dozví ten, koho to bude zajímat, kdo o to bude mít zájem a kdo se k nám přidá. Tedy po zaplacení vstupenky, Vám na email přijdou veškeré informace. V případě jakýchkoliv dotazů, prosím pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Petr Koutný

Cena: 100,00 Kč KOUPIT
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…