11.2.2019 v 18:00 Bude Robert Cvek přednášet: Katalán za černé. 1.d4 d5 2.c4 e6 3.Jf3 Jf6 4. g3 + nejrůznější variace katalánu ...je další přednáškou, ktrou si můžete koupit a určitě neprohloupíte, protože dostanete šachové informace, které v knížkách nenajdete.
soustredeni online robert cvekRobert Cvek Vás tímto zve na další přednášku, na kterou můžete přijít 11.2.2019 v 18:00 a nebo po tomto termínu si tuto přednášku můžete koupit ze záznamu. Každý v živém přenosu se může ptát a dostane i soubor s variantami. Po přednášce každý dostane emailem video záznam, který si může doma přehrávat a dostávat pod kůži, vše co se tam má dostat. Nejlepší na této přednášce, že to co se na Vás chystá v knížkách nenajdete a nikdo kromě nás, co budeme na této přednášce to nebude umět....Pak pojďme této výhody pořádně využít! Pojďme si tuto přednášku pořádně užít!

Čekáme na Vás a pojedeme s medem!

Robert Cvek a Petr Koutný

Cena: 100,00 Kč KOUPIT

logo sachy cvek p

Smysl těchto stránek je pomoc šachistům z České republiky i ze Slovenska. Tyto stránky jsou zaměřeny především na trénik šachu i rad ohledně (sebe)trénování. Budeme rádi pokud tu najdete to, co jste hledali ;)

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…