Vítáme vás na webových stránkách sachycvek.cz

Smysl těchto stránek je pomoc šachistům, hlavně pak z České republiky a ze Slovenska. Je zaměřen na trénink a věci ohledně (sebe)trénování.

Již delší dobu jsem přemýšlel, jak bych „volně“ mohl prezentovat své myšlenky, postřehy a nápady kolem šachu a hlavně pak (sebe)trénování. Až jeden můj kamarád (a také silný šachista) mě přivedl na dobrou myšlenku – udělat si vlastní web! Docela troufalá myšlenka, ale proč ne? Řekl jsem si, že nic strašného se stát nemůže a jsem pro vyzkoušení nových věcí. Jak se to povedlo či nepovedlo vidíte nyní před sebou.

Chtěl bych všechny upozornit, že nápady a myšlenky ohledně (sebe)trénování berte kriticky. Ne všechno na vás může fungovat. Nejenom v šachu platí důvěřuj, ale prověřuj.

Jelikož ještě všechno nefunguje jak má a spousta věcí se bude řešit za „běhu“, prosím o trpělivost a shovívavost. Stejně tak o případné odpovědi na otázky, na které těžko budu moci hned reagovat. Autor bere tyto stránky jako svůj koníček, nikoliv jako otročinu.

Šachu zdar!

ČLÁNKY PRO VÁS PŘIPRAVUJÍ

Zkušení šachový hráči a trenéři, autoři šachových knih a videií na YouTube, šachový organizátoři i nadšenci, kteří mají šachy rádi a pro které jsou šachy celoživotní radostí.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…