Dobrý den, rád bych Vás pozval tímto článkem na on-line trénování se mnou. Spoustu lidí mě oslovuje s žádostí o trénování, spoustu lidí chce více rozumět šachům a samozřejmě každý chce hrát lepší šachy a proto nabízím tomu kdo o to bude mít zájem trénování se mnou.
on line treninky robert cvek mBude to probíhat pravidelně, on-line tedy živě a budu rozdávat nejenom rady, ale i domácí úkoly a spolu když se vydáme na cestu sebepoznání a zlepšení, věřte mi že dojdeme do cíle, kde budeme jinými hráči v šachu.

Co vám nabízím?


Jednou za týden trénování po cca 2-2,5 hodin. Veškeré své know how co o šachu vím + také o nešachových věcech, které často rozhodují.

Jak to bude probíhat?

Po zaplacení částky dostanete email, kde budete mít napsáno, kde, jak a kdy se máte přihlásit. Až přijde doba tréninku, tak se tam přihlásíte (optimálně 5 minut předem). A tímto trénink začíná. Uvidíte šachovnici, kde budu vysvětlovat a samozřejmě uslyšíte můj hlas (i když první trénink nebude moc u šachovnice). Máte možnost komunikace se mnou přes chat. Kdyby byl technický problém, tak ho určitě s Petrem rychle vyřešíme, doposud ale všechno běží jak má a určitě bude běžet OK.

Co se bude trénovat?

Pojedeme od začátku. Tedy hned první lekce bude o tom co máte a nemáte obecně dělat a jak to máte dělat. Už hned první lekcí asi většinu z vás budu šokovat, ale je třeba se zbavit některých "staronových" dogmat a mýtů. Takto postupně pojedeme dále. Až probereme nešachové věci, plnou silou se vrhneme na šachové, kde postupně budeme probírat téma za tématem.Probereme všechno. Pořádně, důsledně a do patřičné hloubky.

Co dostanu po tréninku?

Nejenom video přenos a soubory v chessbázi co budeme probírat, ale - a to je klíčové - domácí úlohy! Tedy věci co máte prostudovat do dalšího tréninku a věřte, že po vás budu chtít skutečnou práci. Domácí úlohy jsou nepopulární, ale přitom klíčové za cestou zlepšení!

Jaká úroveň je na trénink ideální? Mohu se ptát během tréninku?

Jelikož budu ukazovat veškeré svoje know how je to docela široké spektrum. Optimálně od cca 1700 - 2100. Nicméně i hráč s elem 2200 může získat spoustu vědomostí a otevřít mu to oči. I domácí úlohy budou přizpůsobeny síle (tj. pošlu více věcí a dám vědět pro jakou úroveň jsou úkoly). Ano, formou chatu. Komunikace je důležitá, jedna z klíčových rolí trenéra v šachu je ta, že vysvětluje pozici dle dotazů svěřenců.

Kdy začínáme?

V pondělí 25.března od 17,00 na cca 2-2,5 hodiny.

Kolik to stojí?

Jedna lekce (tj.2-2,5 hodiny tréninku) 200 Kč. Pokud cenu zaplatíte před online tréninkem, tak dostanete video přenos s materiálem na chessbási + domácí úkoly na chessbási. Tedy nemusíte být v době přenosu online a všechno dostanete. Pokud si ale někdo objedná trénink až po online přenosu, dostane pouze video přenos.

Závěrem:

Není to snadná cesta. Je to cesta, kterou musíte jít vy sami. Ale po celou tu cestu budu vašim průvodcem, na každém kroku vám budu ukazovat směr a pomáhat vám zdolat překážky. A není jich málo. Zlepšení v šachu, dosáhnutí sebe dokonalosti je běh na dlouhou trať. Ale pevně věřím, že když půjdete směrem jakým vám ukáži a budete dělat co vám řeknu, svých cílů dosáhnete.

Přihlášení na online trénink naleznete  ZDE

Komentáře (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Zanechat komentář

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

logo sachy cvek p

Smysl těchto stránek je pomoc šachistům z České republiky i ze Slovenska. Tyto stránky jsou zaměřeny především na trénik šachu i rad ohledně (sebe)trénování. Budeme rádi pokud tu najdete to, co jste hledali ;)

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…