on line treninky robert cvek m
Už jsem se několikrát zaměřil na správný nešachový trénink, ale co čistě šachový? Jak správně trénovat? Jakou literaturu studovat? Je trénink i hraní volných partií na internetu? Jak správně trénovat paměť? Je dobré řešit diagramy z šachovnice nebo z obrazovky? Je dobré se učit hrát naslepo? Skutečně je nejlepší přehrávat si vzorové partie na dvou šachovnicích? Proč trénink dělím na tzv. tvrdý trénink, měkký trénink a nešachový a co by se mělo studovat nejvíce? Jak se co nejlépe učit motivy? Atd atd. Zaměřím se i na to, jaký je rozdíl mezi tzv. dokonalým trénink a pak tím skutečným - jsme lidi, nejsme roboti.


Probereme spoustu věcí. Samozřejmě projedeme všechny oblasti šachu - zahájení, střední hru (taktiku, strategii, poziční hru) a koncovky. Bude i hodně příkladů, kde vám konkrétně ukáži jak by trénování mělo vypadat a některé důležité techniky tréninku. Pokusím se i vysvětlit co dělat, aby váš mozek co nejlépe přijímal to co se učíte.
Trochu se dotkneme i nešachového tréninku, ale to jen na okraj.
Nicméně každý z nás má jinou šachovou sílu a přece jen by se měl (trochu) lišit trénink hráče s elem 1600 a třeba 1800 nebo 2000. Důležitou součástí přednášky budou vaše dotazy. Dopředu se připravte a využijte toho. Velmi rád vám na cokoliv zodpovím. I proto je délka přednášky stanovena na 2-3 hodiny. V případě, že budou dotazy rád přednášku prodloužím až do 21,00.

Tato online přednáška je 12.8. od 18,00. Oficiální délka je do 2-3 hodinyCena je 200 Kč.

koupit přednášku můžete zde: KOUPIT

Přednášku po skončení dostanete formou videa. Věci které budu ukazovat na chessbásce dostanete také (všechno na email).
(Kdo ještě nebyl na takové online přednášce. Tak to probíhá následovně. Po zakoupení dostanete přihlašovací kód. 12.8. v cca 17:55-18:00 se přihlásíte. Já tam budu od 17:55, od 18,00 začne nahrávat a začíná přednáška. Uvidíte pozici, uslyšíte mě. Dotazy se píši do chatu.)
Jakékoliv dotazy vám rád zodpovím buď zde, nebo na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo pak Per Koutný na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Hezké léto přeji a těším se 12.8. na slyšenou

Komentáře (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Zanechat komentář

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

logo sachy cvek p

Smysl těchto stránek je pomoc šachistům z České republiky i ze Slovenska. Tyto stránky jsou zaměřeny především na trénik šachu i rad ohledně (sebe)trénování. Budeme rádi pokud tu najdete to, co jste hledali ;)

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…