gm robert cvekVelmi si s Petrem vážíme, že chodíte na naše akce, sledujete YouTube a jste naši fanoušci.

Jako poděkování jsme si pro vás připravili speciální online přenos na téma psychika v šachu. Půjde o nešachovou ale i šachovou přednášku, kde vám ukáži nejenom svoje partie na téma psychika v šachu. Uvidíte sami, jak dominující je právě psychika v šachu.
Rozhodli jsme se s Petrem pro trochu netradiční datum přednášky a to sice na Velikonoční pondělí 22.4.2019 od 18,00 délka cca 2 hodiny. Pokud někdo bude unaven (přece jen den to může být náročný :-) ), nebo prostě nebude moci na přednášce být, nemusí smutnit, protože celou přednášku (záznam) dostane každý emailem.

Pro koho je přednáška určena?

Pro všechny ty z vás, kteří si koupili alespoň jednu věc z naší nabídky, ať už jde o videa, online přednášky na zahájení nebo tréninky. Prostě pro všechny z vás, kteří jste nás takto podpořili.

Vážíme si toho a děkujeme!

Upozornění: jde o neprodejnou akci a vstup mají pouze naši fanoušci co nás takto podpořili.

Rádi bychom takovou akci dělali každý měsíc.

Petr všem pošle pozvání na "Velikonoční přednášku", kde bude i adresa, kde se připojíte. Pokud ale někomu nepřijde pozvánka a něco si někdy u nás koupil, prosím napište Petrovi nebo mi (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Budu se těšit!
Krásný den.

Komentáře (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Zanechat komentář

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

logo sachy cvek p

Smysl těchto stránek je pomoc šachistům z České republiky i ze Slovenska. Tyto stránky jsou zaměřeny především na trénik šachu i rad ohledně (sebe)trénování. Budeme rádi pokud tu najdete to, co jste hledali ;)

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…