gm robert cvek


Online zahájení:
4.12. v 18,00 Bude mimořádně středa, protože ve čtvrtek je Mikuláš :-)
Budeme probírat poslední věc v systému 1.Jf3 c5 a to sice 2.c4 g6!? Tah g6 je flexibilní, černý si ponechává dost možností. Ukáži vám jak reagovat a jaký systém doporučuji. V posledním měsíci roku 2019 budeme probírat jen jedno zahájení.
Délka bude kolem 120 minut. Po tréninku dostanete jeho video záznam + všechno co se bude ukazovat na souboru chessbáse. Cena 100 Kč
Online trénink:
10.12. v 18,00 klasicky v úterý
Budeme nadále probírat Typové pozice III.díl. V prvním díle jsme si udělali přehled typových pozic a zjistili jsme, že jde o velmi důležitou věc. Doslova vstupenku do vyšší strategie. V dalších dílech typových pozic budeme dané pozice/pěšcové struktury detailně studovat.  V posledním měsíci roku 2019 budeme mít jen jeden online trénink. Je třeba si odpočinout, vstřebat vědomosti a s chutí se pustit do roku 2020.
Délka bude kolem 135 minut. Po tréninku dostanete jeho video záznam + všechno co se bude ukazovat na souboru chessbáse. Cena 200 Kč
Pro naše fandy Zápas století Bobby x Boris :
12.12. v 18,00 ve čtvrtek
Souboj století, nebo zápas století je legendární střet Východu a Západu na 64 polích. Boris Spasský mistr světa v šachu a Bobby Fischer vyzyvatel, Reykjavík 1972. Na tento střet se detailně podíváme, včetně nejrůznějších zajímavosti a také jak se celý zápas vyvíjel a jaký měl dopad na tehdejší nejen šachový svět. Provedu vás klíčovými partiemi.
Délka bude kolem 120 minutPo tréninku dostanete jeho video záznam + všechno co se bude ukazovat na souboru chessbáse. Cena 0 Kč  --- pro všechny naše fanoušky, co už si někdy něco/cokoliv od nás objednali.
https://form.simpleshop.cz/nQ6B/


Robert Cvek

Komentáře (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Zanechat komentář

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

logo sachy cvek p

Smysl těchto stránek je pomoc šachistům z České republiky i ze Slovenska. Tyto stránky jsou zaměřeny především na trénik šachu i rad ohledně (sebe)trénování. Budeme rádi pokud tu najdete to, co jste hledali ;)

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…