composing 3827454 1280


Patříte mezi ty, kteří po skončení šachové sezóny v soutěžích družstev přestanou hrát vážné partie? Proč nehrajete turnaje jednotlivců, kde nejste pod tlakem kapitánů a můžete si hrát co chcete a když vyhrajete nebo prohrajete, tak to neovlivní výsledek celého družstva?

V létě se hraje plno zajímavých šachových turnajů a mohu doporučit se některého z nich zúčastnit, protože tím, že budete hrát vážné partie během léta budete lépe připraveni na soutěže družstev následující šachové sezóně.

Teď se například hraje Olomoucké šachové léto - zde jsou velmistrovské turnaje, Open a také turnaj seniorů. Moc pěkný turnaj - loni jsem zde hrál Open. Kdo by chtěl sledovat letošní ročník, tak zde je odkaz:

V červenci a srpnu se například hrály tyto šachové turnaje:

Open Klatovy
Šachový festival České Budějovice
Czech Open Pardubice - moje srdeční záležitost
Open letní Praha

Kterého z těchto turnajů se zúčastníte příští rok? A nebojte se o své ELO - kdo nehraje, ten neztratí, ale kdo hraje, tak si turnaj užije.

Karel Bartoš

Komentáře (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Zanechat komentář

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…