chess g968446275 1920


Je konec června a nastává období kdy se žáci základních a středních škol těší na letní prázdniny. Pro rodiče obzvlášť mladších dětí je to určitá komplikace kdo jejich děti bude hlídat, když musí chodit do práce. Jednou z možností pro děti, které hrají a trénují šachy je vyslat je s šachovým trenérem či nějakým doprovodem na týdenní šachový turnaj. Kde všude se šachové turnaje pořádají si napíšeme níže.

Začátek letních prázdnin je ve znamení šachového turnaje v Katovech. Odkaz je níže
OPEN KLATOVY, ŠACHY KLATOVY | O POHÁR MĚSTA KLATOV

Poté se dějiště šachových turnajů přesune do Pardubic, kde se koná největší šachový festival v České republice. Tento turnaj má obrovskou tradici a vřele Vám ho doporučuji:
Czech Open 2022

Malého konkurenta Czech Openu bude dělat šachový turnaj v Liberci, který je ve stejném termínu jako pardubický Czech Open:
Open Desko Liberec

Následuje Open Letní Praha
Olomoucké šachové léto - Czechtour - série šachových turnajů

Šachový turnaj v Jeseníku
JESENIK OPEN


Nabídka je v rámci České republiky velmi bohatá. Který turnaj si vyberete vy?

Karel Bartoš

Komentáře (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Zanechat komentář

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

logo sachy cvek p

Smysl těchto stránek je pomoc šachistům z České republiky i ze Slovenska. Tyto stránky jsou zaměřeny především na trénik šachu i rad ohledně (sebe)trénování. Budeme rádi pokud tu najdete to, co jste hledali ;)

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…