sofa 3538227 1920


Přes léto (tedy v červenci a srpnu) online tréninky a online zahájení od Roberta Cveka neprobíhají. Jak toto období využijete k Vašemu šachovému zlepšení? Dáte si šachové prázdniny nebo budete tvrdě makat, aby jste byli připraveni na šachovou sezónu, kde se hrají především soutěže družstev?

Budete hrát nějaké šachové letní turnaje? Jaké? Já rozhodně budu hrát turnajový svátek Czech Open a také Olomoucké šachové léto.

Mně přijde, že se nejvíce naučím z proher vlastních partií, proto budu své šachové partie analyzovat se silnějšími hráči.

Někteří hráči říkají, že se výrazně zlepšili, když chodili hrát bleskovky do hospody. Mně se to trochu nezdá, že může dojít k výraznému zlepšení tím, že člověk chodí hrát bleskovky do hospody. Dnes jsou samozřejmě daleko lepší možnosti hrát bleskovky z pohodlí domova na internetu, což dle mého názoru mnoho lidí hraje.

Jaký je podle Vás nejrychlejší způsob jak se šachově výrazně zlepšit?

Karel Bartoš

Komentáře (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Zanechat komentář

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

logo sachy cvek p

Smysl těchto stránek je pomoc šachistům z České republiky i ze Slovenska. Tyto stránky jsou zaměřeny především na trénik šachu i rad ohledně (sebe)trénování. Budeme rádi pokud tu najdete to, co jste hledali ;)

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…