Kniha


Mnozí kluboví hráči mají hluboké šachové znalosti. Znají teorii zahájení, přečetli všechno od Nimcoviče až po Kasparova a mají dobrý strategický cit. Když se posadí za šachovnici nedokáží ale své znalosti přetavit ve vítězství.
Ján Markoš a David Navara  autoři šachové knižní novinky " Tajná přísada "  a možná šachové knížky roku 2020


V prodeji právě teď: https://www.rpsachy.cz/…se/


Začneme hlavními informacemi:

Autor: Ján Markoš a David Navara

Jazyk: čeština

Vazba: pevná, lamino lesklé, bez přebalu

Rozsah knihy: 208 stran, cca 250 diagramů, velikost formát B5 (cca 236 x 168 mm)

Prodejní cena: 349 Kč

Koupit můžete i zde: https://www.rpsachy.cz/…se/


A teď možná to nejdůležitější... je dobrá tato knížka? Nechám mluvit autory...

" Tohle je velmi praktická knížka. Její cíl je jednoduchý: pomoci vám, abyste podobných proher , jako byla ta moje v posledním kole v Oropese del Mar , zažili co nejméně. Ukážu vám, jak probíhá reálný boj za šachovnicí. A rád bych vás naučil, jak v tomto boji obstát. Jak nepodléhat stresu. Jak pracovat s časem na hodinách. Jak se efektivně rozhodovat. Jak se připravit na konkrétního soupeře. Jak hrát koncovky v půlminutovém rytmu. Zkrátka tato knížka vás má naučit , jak v šachu vyhrávat. "

A zde je odkaz na ukázku knížky na nss (se svolením autorů): http://www.nss.cz/…da-

Knížku můžete koupit i u nás a nejenom jí. Nabízíme 170 výrobků. Od šachovnic, šachových souprav, knížek k šachovému oblečení.... https://www.rpsachy.cz/

Tuto knížku doporučuji každému šachistovi. Aktivním hráčům pomůže v šachové zdokonalení . Šachovým fanouškům přinese radost a nové poznání v nekonečném šachovém světě. A protože českých šachových knížek nevychází zas tak mnoho, pak autoři David Navara a Ján Markoš jsou garancí kvality.

Petr Koutný

Komentáře (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Zanechat komentář

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

logo sachy cvek p

Smysl těchto stránek je pomoc šachistům z České republiky i ze Slovenska. Tyto stránky jsou zaměřeny především na trénik šachu i rad ohledně (sebe)trénování. Budeme rádi pokud tu najdete to, co jste hledali ;)

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…