main-qimg-61b7079472c99dd7eeceed10139efc9f.jpg
Dobrý den, od ledna připravujeme akci roku a dnes je ten pravý den, ten pravý čas tuto akci představit. Zatím pracovní název je " Trénink s Mistry " a jde o celoroční, veřejnou, metodickou, zadarmo, on line, youtube, šachovou - akci, kde živě týden co týden, nejlepší čeští trenéři budou vás trénovat! Říkám nejlepší trenéři, říkám pravidelně, říkám zadarmo a říkám pro Všechny!


Tímto Vám chci říct, že připravujeme akci roku, chceme s Vámi trénovat, chceme se s Vámi zlepšovat a chceme společně hrát lepší šachy! Máme myšlenku, že taková akce musí být on-line, tedy využijeme Youtube a budeme využívat i Youtube Českého šachového svazu, samozřejmě i našeho kanálu Robert a Petr šachy, budeme soutěžit o ceny, budeme mít spoustu domácích úkolů, tréninky nebudou náhodné, ale budou opravdu metodicky zpracovány, garant akce je IM Petr Pisk a podle toho jak skvěle rozjel mládež, tak mi věřte že i toto bude parádní! Na této akci se pracovalo od ledna tohoto roku a vše je připraveno ke spuštění. Máme myšlenku, že taková akce musí být celoroční a máme myšlenku, že tato akce musí být veřejná a dostupná pro každého, tedy musí být zadarmo! Máme sny o tom, že jsme jedna šachová rodina a že spolu děláme společně ty šachy o kus krásnější, pro nás lidi je přiblížíme a dostaneme je všude, i tam kde dnes nejsou. Proto mi dovolte Vás pozvat na Trénink s Mistry!Co si pod tím přestavím?: Metodické tréninky, kdy krok za krokem bude trenéři vysvětlovat jak hrát lepší šachy! Akce bude on-line, tedy živě vysílána, živě komentována a i Vy můžete živě trénovat, komentovat, určitě budou domácí úkoly.

Kolik to bude stát: nic, akce je zadarmo, akci podporuje finančně Český šachový svaz a Robert a Petr šachy

Jak často:
týdně, vždy ve stejný den a ve stejný čas, živě na Youtube, záznam bude k dispozici samozřejmě ze záznamu

Kdo bude trénovat: Nejlepší Česko - Slovenští (vel) Mistři, určitě míříme na špičku, na nejlepší hráče, na nejlepší trenéry a chceme pro Vás to nejlepší!

Kde to poběží: Youtube Robert a Petr šachy, Youtube Českého šachového svazu, Facebook Robert a Petr šachy, Facebook Českého šachového svazu,  

Kdy to začne: září 2019


Akci podporuje:  Šachový svaz České republiky a Robert a Petr šachy s.z
stažený_soubor.png stažený_soubor_1.png
Komentáře (5)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
This comment was minimized by the moderator on the site

Dobrý den.

Prosím vás, je možno někde zpětně shlédnout přednášku o Bobbym?

Děkuji.

This comment was minimized by the moderator on the site

Ano, napište Petrovi a on Vám ji pošle.

This comment was minimized by the moderator on the site

No Petr gratulujem ku ďalšej skvelej akcii. Veru rozbehlo sa to skvelo. Bude Róbert pokračovať v platených tréningoch aj po prázdninách? Ak áno, tak budem tým šachom veľmi žiť, čo je Vaša zásluha. Pre mňa je to len a len dobre, aby som mal, čo najviac potešení vo svojom svete. Pre mňa je dôležité mať veľa videí. Veľmi sa už teším na september, ale zatiaľ máme jún a aj ten si treba užiť. Tak verím, že na každom turnaji nachytám aspoň jedného hráča s ratingom 1600+. To je taký môj cieľ do turnajovej sezóny. Uvidím, ako sa mi ho bude dariť plniť a ako odohrám partie proti hráčom prvej a druhej výkonnostnej triedy. Na hráčov prvej výkonnostnej triedy nemám, ale s hráčmi druhej výkonnostnej triedy hrávam veľmi dobre.

petr Author    miki
This comment was minimized by the moderator on the site

Ahoj Miki, Robert bude určitě pokračovat. Rozdíl je v tom, že Robert za peníze bude trénovat víc cíleně, bude znát Vaše emaily, bude posílat domácí úkoly, textové zprávy o tom, co se má dělat a jak, bude víc osobně komunikovat. Ty tréninky s Mistrem protože budou veřejné, nebude nikomu chodit žádný CBH soubor, žádný textový soubor, prostě se udělá přednáška a je to. Je to logické, na Robertových přednáškách se přihlašuješ emailem, na youtube to není potřeba a když to není potřeba, my nevíme kdo se dívá a komu poslat CBH soubory. Takže ano, obě akce budou pokračovat. Díky za příspěvek. Petr

This comment was minimized by the moderator on the site

Ďakujem za vysvetlenie. Je to fakt super, čím viac akcií tak tým je to krajšie. Páčia sa mi veľmi tréningy ako aj domáce úlohy od pána veľmajstra Róberta Cveka. Len vďaka nemu som prišiel na veľa zaujímavých vecí. Napr. nepovažujem sa za veľmi dobrého koncovkára, ale mám z desiatich mierne lepších koncoviek (väčšinou s pešiakom k dobru) uhratých 8 bodov (7 výhier, 2 remízy, 1 prehra) čo je dosť. Škoda, že nehrám koncovky v rovných pozíciách. Zaujímalo by ma celkom, ako by som obstál, keby som takéto pozície vyhľadával. Ja mám taký štýl, že mením dámy až vtedy keď za niečo to stojí. Horšie koncovky sú väčšinou vynútené a tam nemám nejako veľa výhier. Dá sa povedať, že už pešiak v koncovke ku dobru alebo naopak menej robí veľa.

There are no comments posted here yet

Zanechat komentář

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

logo sachy cvek p

Smysl těchto stránek je pomoc šachistům z České republiky i ze Slovenska. Tyto stránky jsou zaměřeny především na trénik šachu i rad ohledně (sebe)trénování. Budeme rádi pokud tu najdete to, co jste hledali ;)

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…