images.png
Mistrovství Evropy družstev ( 22nd European Teams  23.10.2019- 03.11.2019) budeme živě komentovat pro Vás na  Youtube Robert a Petr šachy a společně uděláme z této akce akci roku! V článku Vám řekneme kdo bude komentovat, kdo je partnerem akce a co vše máme pro Vás připravené. 



Nejdůležitější je Vám poděkovat, protože jen díky Vám všem našim fanouškům, divákům, přátelům a kamarádům máme možnost dělat pro Vás akci, která bude opět Česko - Slovenská, která opět spojí šachové národy a kdy opět můžeme fandit našim i vašim hráčům! Děkujeme! 

Mistrovství Evropy družstev ( 22nd European Teams  23.10.2019- 03.11.2019) - S Robertem máme představu, že si ročně vybereme jednu nebo dvě nejzajímavější, nejlepší akce a ty budeme komentovat živě pro Vás. Chceme aby ta akce byla zajímavá pro Čechy i Slováky, aby byla zajímavá pro fanoušky a samozřejmě aby nás spojovala radost ze šachů a určitě ze skvělých výsledků těch, kterým budeme fandit. Tento rok je to v našich očích právě tato akce, věřím že se bude líbit!

Komentovat budou  a i tady doufám, že budete spokojeni, protože komentovat budou: Robert, Pavel a Ján a to bude opravdu zážitek! 
stažený souborstažený soubor 1stažený soubor 2


Kdo je partnerem tohoto přenosu? Tak hlavním motorem je pro nás podpora Šachových svazů a tímto děkujeme Českému a Slovenskému šachovému svazu! Určitě přenosy nepoběží jen na youtube, ale poběží i na internetových stránkách ( facebook, youtube) obou svazů. Jsme rádi, že šachové svazy podporují dobré šachy a jsou partnerem tohoto projektu, který všem šachovým fanouškům přiblíží zážitky s naší reprezentací! 

stažený soubor 1stažený soubor 3
Dále máme finanční podporu od našich sponzorů, tady osobně děkuji Jardovi, který nás podporuje a díky němu jsme schopni udělat takovou akci! Jardo - díky! 

Ceny do soutěží věnuje Galerie Dolmenhttp://sachy-dolmen.cz/ )  a tedy budeme soutěžit o krásné knížky, kdy výherce dostane krásnou cenu! Na Slovensku budou ceny od https://www.sachovyobchod.sk/  a i tady budou pro Vás krásné ceny. Další ceny budou od RP šachy, kdy Robert bude mít pro Vás neprodejné DVD, které dostane jenom ten, kdo vyhraje v soutěži. 
Všechny partnery jednotlivě představíme v dalších článcích! 


Co teda máme pro Vás připravené? 
Samozřejmě komentovaný přímý přenos z každého dne, každé třetí kolo bude video a článek, kde se podíváme na to nejlepší z posledních kol, před turnajem představíme obě dvě družstva, podíváme se na každého hráče, ukážeme nějakou jeho pěknou partii, pokusíme se udělat rozhovory a tak Vám dát další důvod, proč s námi fandit! 


Je pro nás samozřejmostí, že přímý komentovaný přenos bude pro fanoušky zadarmo, bude pro každého a cílem přenosu je lidi spojit v jeden obrovský dav fanoušků, kteří poženou naše reprezentanty k úspěchům. 

Určitě brzo se podíváme detailně, podrobněji na každého hráče jak jsem psal, i když to není potřeba představíme naše komentátory a budeme Vám i psát o našich partnerech, protože to jsou lidi, kteří podporují šachy a například když si chcete koupit krásnou šachovou knížku, je vždy příjemné koupit tam, kde mají rádi šachy a umí je podpořit. Je dobré vědět, že Šachové svazy jsou tady pro nás a dělají pro nás něco navíc a je dobré vědět, že jsme tady my - fanoušci kteří milují šachy!

Takže ! Děkujeme Vám za to, že jste s námi! Není to klišé, není to fráze, není to jen věta! Robert i já si ohromně vážíme Vaší podpory a zveme Vás na tuto akci, kterou společně si krásně užijeme a uděláme z ní akci roku 2019!!! 











 





Komentáře (1)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
This comment was minimized by the moderator on the site

Paráda kluci, už se moc těším ! Dobrý nápad ! Děkuji.

There are no comments posted here yet

Zanechat komentář

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…