on line treninky robert cvek m 

Dobrý den, rád bych Vás pozval na přednášky, které si pro Vás připravil Robert. I tady bych chtěl říct, že Vám nabízíme menu, výborné menu od výborného kuchaře a máme pro Vás výborné mňamky, je na   Vás kterou mňamku ochutnáte. Věřím, že cokoliv ochutnáte, bude chutnat a to hodně dlouho. Tedy na květen máme přednášky o teorii na téma Francouzská obrana 3-5 díl a pak klasické trénování s   Robertem, tedy trénink s RC  a to je už 6 - 10 díl. Díly jdou koupit i zpětně. Říkam si, že je dobré udělat menu měsíc dopředu, ať víte co si dáte. Online tréninky s RC (všechny pd 17,00)
1.5.    6.online trénink s RC koupit
7.5.    7.online trénink s RC koupit
13.5.  8.online trénink s RC koupit
20.5.  9.online trénink s RC koupit
27.5. 10.online trénink s RC koupit


celý měsíc, tedy komplet přednášek na téma on-line tréninky s RC jde koupit zde: koupit


Zahájení soustředění Francie (všechny od 18,00):
(později dopíši co přesně budeme probírat,ale FRANCIE 2.díl + 3.díl bude systém Tarrasch 3.Jd2 Se7!)
9.5.    FRANCIE č.3 - koupit 
22.5.  FRANCIE č.4 - koupit
30.5.  FRANCIE č.5 - koupit


Tak a teď jak to probíhá. Každý dostane den dopředu odkaz, kde se bude konat přednáška. Je důležité aby každý komu odkaz nepřišel napsal na kontakty, které uvedu za chviličku a my mu odkaz pošleme. Po přednášce každý ještě ten den dostane video záznam a buď domácí úkoly a nebo soubory CBH k domácímu studiu. Opět, komu to nepříjde, prosím napište nám. Každé video jde vidět i ze záznamu, tedy kdo nestihne přenos, nevadí, vše dostane emailem. Jde vše dokoupit i zpětně.

Jakékoliv dotazy prosím pište na:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkujeme

Komentáře (5)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
This comment was minimized by the moderator on the site

správně přehledná stránka - a děkuji za možnost koupit celý květen najednou. Nebylo by možné na tuto (nebo podobnou) stránku přidat i akce, které už proběhly, ale kterých video lze koupit zpětně ??
(Chybí mi nějaké on-line treninky ze začátku - a ten včerejší, Velikonoční se mi líbil tak, že bych si je rád dokoupil taky ... :-) )

This comment was minimized by the moderator on the site

Díky moc :-)
Ano, pracujeme na tom, a mělo by to být do pár dnů v sekci NABÍDKA jak je to nahoře uvedeno - tam jsou starší věci, ale nejsou tam ty novější věci které již proběhly. Ale doplníme je.

petr Author
This comment was minimized by the moderator on the site

Vše je v: přednášky,DVD, soustředění..horní odstavec na webu

This comment was minimized by the moderator on the site

Dobrý deň pán veľmajster, nedalo by sa v prehľade každého online z klasických tréningov po uskutočnení písať aj konkrétna téma, alebo prípadne krátky obsah v osnove že o čom ten tréning bude? Možno niektoré tréningy by som si zaplatil, ale takto keď neviem, že o čom sú tie jednotlivé tréningy tak je to ťažké. Predsa len kúpu treba aj zvážiť, či nebude to pre mňa príliš náročné a tiež. Nebudem tajiť, že nemám na to, aby som dával 40-50 eur za všetko mesačne na to. Hoci viem, že tie peniaze zaslúžili by ste, ale nemám vážne na to. Predsa len som invalidným dôchodcom, tí nemajú veľmi veľa peňazí. Myslím si, že to by pomohlo viacerým ľuďom. Príležitostne by som si vedel niečo raz za určitý čas 3-4 mesiace kúpiť. Pokiaľ nevyjde niečo zaujímavé DVD za ten čas tak by som si vedel aj nejaký tréning kúpiť. Napr. včera som usúdil po zaujímavej veľkonočnej prednáške, že prišiel čas si niečo kúpiť po dlhšom čase a Vás podporiť. Tak kúpil som prvý tréning o nešachových veciach a verím tomu, že...

Dobrý deň pán veľmajster, nedalo by sa v prehľade každého online z klasických tréningov po uskutočnení písať aj konkrétna téma, alebo prípadne krátky obsah v osnove že o čom ten tréning bude? Možno niektoré tréningy by som si zaplatil, ale takto keď neviem, že o čom sú tie jednotlivé tréningy tak je to ťažké. Predsa len kúpu treba aj zvážiť, či nebude to pre mňa príliš náročné a tiež. Nebudem tajiť, že nemám na to, aby som dával 40-50 eur za všetko mesačne na to. Hoci viem, že tie peniaze zaslúžili by ste, ale nemám vážne na to. Predsa len som invalidným dôchodcom, tí nemajú veľmi veľa peňazí. Myslím si, že to by pomohlo viacerým ľuďom. Príležitostne by som si vedel niečo raz za určitý čas 3-4 mesiace kúpiť. Pokiaľ nevyjde niečo zaujímavé DVD za ten čas tak by som si vedel aj nejaký tréning kúpiť. Napr. včera som usúdil po zaujímavej veľkonočnej prednáške, že prišiel čas si niečo kúpiť po dlhšom čase a Vás podporiť. Tak kúpil som prvý tréning o nešachových veciach a verím tomu, že by mi mohol pomôcť hrať šachy na turnajoch na úroveň cca. 2000. V súčasnosti hrávam šach na výkonnosť 1700-1800. Hoci ELO ide len veľmi pomaly hore je tesne nad 1400. Teda aspoň na posledných turnajoch sa mi moja hra veľmi páčila. Len škoda prehier z dôvodu straty koncentrácie, ale tak takéto chyby sa stávajú aj lepším.

Celý text
This comment was minimized by the moderator on the site

Dobrý den,
nyní se jedou koncovky a sám nevím jak dlouho, je tam ještě hodně témat. Mám zhruba osnovu, ale určuji se samozřejmě i tím co všechno se probere, jakým tempem půjdeme kupředu.
Pokud byste chtěl mohu Vám popsat do emailu o čem tréninky jsou a nevadí, když si nic nekoupíte, to je v pohodě.
Samozřejmě chápu,že to je pro Vás hodně. Nicméně určitě nezapomínáme na všechny, budou nadále videa na YouTube, články na webu - zde a jednou za měsíc video lekce zadarmo pro fandy atd. Mám i v plánu vydat placené video jak jsem kdysi vydával, jen to teď nejde tak rychle. Jedeme na plný plyn. Přes prázdniny si ale dáme pauzu, tedy nebudou online tréninky, ani online zahájení. Max jednou dvakrát za měsíc nějaká spešl akce. Tedy takto bych to rád udělal. A opět to rozjel od 9. měsíce.

There are no comments posted here yet

Zanechat komentář

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

logo sachy cvek p

Smysl těchto stránek je pomoc šachistům z České republiky i ze Slovenska. Tyto stránky jsou zaměřeny především na trénik šachu i rad ohledně (sebe)trénování. Budeme rádi pokud tu najdete to, co jste hledali ;)

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…