Jedeme s medem a toho medu máme opravdu hodně. Dnes v tomto článku Vám chci říct, co nás vše čeká v dubnu a nebude toho málo, navíc naznačím že připravujeme dárek, překvapení a možná už konečně vybouchne ta šachová bomba, která je pořádně nabitá dynamitem, je smíchána se semtexem a jen čekáme na zápalnou šňůru, která je už na cestě. Tak se určitě máme na co těšit! 
koutny petrPůjdu postupně, krok za krokem. Začali jsme dělat soukromé přednášky, které my vidíme jako dobré menu v dobré restauraci. Nabízíme Vám dobrý oběd v podobě videí na youtube, nabízíme Vám dobrou večeři v podobě článků na webových stránkách a nabízíme i zákusek, opravdu pro labužníky a to jsou šachové přednášky. Třeba přednáška, která pomalinku končí a je a byla na téma " Dámský Gambit " tak to je opravdu na špičkové úrovni zpracované téma zahájení a kdo toto školení   s námi celé prošel, tak má silnou zbraň, která bude sloužit po mnoho let. 

Takže začnu teorii, tedy přednášky na teorii zahájení.
 
1) On line trénink S Robertem byl 25.3. je stále možný koupit ze záznamu a to na této adrese:  koupit

2) On line trénink, už bude ostrý šachový trénink a začneme na téma koncovky! Koncovky jsou důležité pro pochopení síly figur a možná je to zvláštní, ale i koncovky nás učí jak hrát správně střední hru. Tuto přednášku můžete koupit zde: koupit a proběhne 2.4. v 17:00

3) Další a už třetí trénink je naplánován na 10.4. v 17:00 a je opět určen všem, kteří chtějí mít osobního trenéra Roberta a chtějí se opravdu zlepšit, koupit je možné v tomto odkazu: koupit

4) Čtvrtý trénink je zde a bude 16.4. v 17:00, každý trénink jde koupit i ze záznamu a samozřejmě, dostanete video a CBH soubor a spoustu domácích úkolů, koupit je možné zde: koupit

5) Pátý a poslední trénink v dubnu je naplánován na 24.4. a opět na 17:00 a koupit jde zde: koupit 

Tak to byly tréninky, ale jak jsem psal, když jste v restauraci, nemusíte sníst co Vám nechutná a nebo na co zrovna nemáte chuť a proto pro ty, kteří věří teorii, která je ale špičková máme toto menu: 

8.4 dokončíme teorii Dámského Gambitu a podíváme se na varianty, kde černý má ambice hrát na výhru....koupit jde zde: koupit

A pozor, začneme nové zahájení a toto bude lahůdka, protože to bude Francouzská za černé a nebude to stejné jak v DVD, budou tady nové věci a Robert se bude snažit ukázat jiné varianty, než ty co vyšly na DVD minulý rok, tak určitě pro každého milovníka tohoto zahájení, doporučuji!! 

18.4. - Francie za černé 1. díl, jde koupit zde: koupit

29.4. - Francie za černé - 2. díl, jde koupit zde: koupit

Tak toto bylo menu, ale máme k němu i zákusky. Tím prvním a snad to můžu říct, uděláme pro každého kdo si koupil nějakou naší přednášku soukromou přednášku, kde Robert jako poděkování jenom Vám ukáže něco, co Vás po šachové stránce může zajímat. Tato akce bude jen pro zvané a každý kdo šel s námi touto cestou bude pozván emailem. Hrajeme si i s myšlenkou, zatím to není úplně hotové, že na podzim přednášky o zahájení vypálíme na DVD a nabídneme k doprodeji, těm kteří nestihli přímé přenosy, těm kteří si od nás ty přednášky kupovali, je pošleme zadarmo jako dárek a jako poděkování. Toto je zatím pracovní myšlenka, kterou věřím že dotáhneme do konce.

No a psal jsem o rozbušce, o bombě...už tiká a brzo Vám doma každému bouchne akce roku, která Vám změní šachy... Těšte se, už brzo!

Komentáře (6)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
This comment was minimized by the moderator on the site

Zdravím,
o francúzskej sú plánované len tieto dve prednášky alebo viac? Pretože keď si pomyslím, koľko materiálu bolo z DG a koľko toho teraz bude od francúzskej spolu s tým 9h videom...
Vďaka.

This comment was minimized by the moderator on the site

Dobrý den,
určitě více, ale nevím kolik, to nedokáži vůbec odhadnout. Jj, pokud to hrajete tak toho není málo...ale také to neznamená, že se to naučíte za pár dní :-)

This comment was minimized by the moderator on the site

Zdravím, šlo by dopsat témata přednášek, pokud jsou již známá? díky

This comment was minimized by the moderator on the site

Dobrý den, ohledně tréninků se mnou jedeme a pojedeme koncovky. A co týče zahájení, tak to řeknu dneska, kdy dokončíme dámský gambit za černého. Tedy řeknu ohledně Francie. Pak to zde doplním.
Jinak chystám s Petrem na duben speciální akci cca 2 hodinovou lekci pro všechny, kdo si koupili od mě buď trénink nebo zahájení. Bude to zadarmo. Téma dám psychika v šachu. Povím jak je to důležité a klíčové, ukáži i vlastní partie a nejenom ty a ukáži názorně jak psychika dominuje, nebo může dominovat.

This comment was minimized by the moderator on the site

Dobrý dne, nejdříve bych rád řekl, že je fantastické co všechno děláte, moc si toho vážím. Jenom se chci zeptat, zda by například na tréninky pana Cveka nemohlo být nějaké levnější předplatné. Já vím, že jednotlivé věci nejsou vůbec drahé, ale když je například 5 tréninků v měsíci, tak už je to 1 000 Kč a to je pro mě bohužel velmi... samozřejmě si nemusím kupovat všechny, já vím, ale rád bych... jenom prosím o zvážení například onoho navrhovaného předplatného... Mockrát děkuji za vše a nezlobte se na mě prosím.

This comment was minimized by the moderator on the site

Dobrý den,
moc děkuji :-)
Vůbec se nehněvám, naopak to s Petrem řešíme. Jenom to asi bude chvíli trvat, protože buď já jsem out někde na šachách, nebo Petr je pracovně někde v tramtárii. Doufáme, že na květen už něco vymyslíme. Ale hlavní naše idea je ta, aby si to někdo nemusel otrocky kupovat každý týden, ale najednou na měsíc. Uvidíme jestli se nám to podaří, ale budeme se snažit!

There are no comments posted here yet

Zanechat komentář

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…