Dříve než Robert rozjede internet, který mu dnes zamrzl a proto nemůžeme dnes zveřejnit jeho odpovědi na Vaše otázky, tak mám pro Vás jedno video, kde uvidíme že šachy jsou jako mozaika, kde každým malým dílem, který přidáte do svého vědomí si sami stavíte obraz v tom, jaký jste hráč a jeden takový malý dílek Vám chci dnes nabídnout, tedy ani ne moc já, spíš chci ukázat, co se můžeme naučit od Bobbyho.

Šachová partie je sled událostí, taková lavina informací, kterou se snažíme pochopit a to co pochopíme se snažíme zahrát, tak aby následující sleď událostí byla pod naší kontrolou.

Někdy to co bude krásně ovládáme a někdy se nám nedaří uchopit to, o čem je naše partie.

Já Vám dnes chci ukázat jeden malý detail, jeden malý drobek toho, co dělá hráče velkým hráčem a od koho se to učit když ne od nejlepšího hráče všech dob. 

Při pohledu na jeho partie, pochopíte že detaily dělají krásné partie a dnes tedy jeden detail mám pro Vás i já.

Chci poděkovat za každý komentář, když se Vám video bude líbit, děkuji za lajk a samozřejmě když Vás video zklame, dejte nám to vědět palcem dolů.

Na youtube kanále Robert a Petr šachy máme pro Vás přes 500 videí, které jsou prověřeny přes 1 000 000 zhlédnutím a naše šachová rodina bude mít za chviličku 2 600 přátel. Jestli se chcete k nám přidat, jestli chcete dostávat nové videa do Vašeho emailu, klikněte na " odebírat " a jste v naší rodině, rád Vás mezi námi uvidím.

Děkuji za to, že jste se podívali na toto video. Děkuji za informaci, jestli se Vám video líbí a nebo nelíbí a když o nás řeknete svým známým, tak nás bude zase víc a jak to říkával Jan Werich, že spolu dokážeme víc.

P.S. Stojí si za to přečíst i názor na Bobbyho od Davida Navary odkaz ZDE

Komentáře (3)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
This comment was minimized by the moderator on the site

Bohužel je to tak...dneska jsem vstával v 5,00 ráno abych co nejdříve natočil odpovědi na otázky a video Petrovi poslal na publikování. Točil jsem přesně 1 hodinu, ale těch cca 700 mega nejde odeslat odtud...jsem u maminky doma, pomáhám ji, ale ten internet je tady jedna velká katastrofa...
Takže to bude až někdy v neděli nebo v pondělí, bohužel. Nebo se tady uprostřed lesů stane internetový zázrak, ale po asi 10 pokusu se ani už nesnažím těch 700 mega poslat Petrovi...

This comment was minimized by the moderator on the site

To je škoda pán veľmajster, lebo už som sa nevedel dočkať, čo nového sa dozviem. Niektoré otázky boli veľmi pekné, takto si budem musieť počkať do konca víkendu. Ubehne to rýchlo a bude pondelok s Bobbym Cvekom Páči sa mi, že ako s Vašimi fanúšikmi pracujete. Chcel by som sa za nás všetkých poďakovať, či už za písomné reakcie na otázky alebo ústne. Ja tiež sa pripravujem na turnaj o mesiac, ale len tak zľahka, že aké otvorenia budem hrať s bielymi alebo čiernymi a tiež trénujem taktiku. Som zvedavý, či budem so svojou hrou spokojný.

This comment was minimized by the moderator on the site

JJ, někkteré otázky byly, jak to napsat, velmi zajímavé a netradiční :-)
Děkuji :-)
Hlavně se šachem bavit, pak budete, určitě.

There are no comments posted here yet

Zanechat komentář

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…